Sluit menu
Home Is haver altijd glutenvrij?

Is haver altijd glutenvrij?

Wat is glutenvrij

Haver is van nature glutenvrij. Maar tijdens de teelt, de oogst, het transport, de opslag en in de molen komt haver vaak in aanraking met tarwe, gerst of rogge en raakt zo besmet met gluten. Daarom past alleen haver uit een gecertificeerd glutenvrije keten binnen een glutenvrij dieet.

Neem als voorbeeld de YAM broodsoorten. Deze zijn gebakken op basis van havermeel uit een gecertificeerd glutenvrije keten. Dit is te herkennen aan het nummer onder het glutenvrij logo →  

Tip: Bestel YAM nu ook vers online!

Yes! Je hebt een van onze producten in je winkelwagen toegevoegd.

Bekijk winkelwagen